ZAHRAJ SI! :)

Květen 2013

15 days project #2

15. května 2013 v 18:31 | Roxanne |  Roxanne- *diary*


Aneb oddělovače v barvách duhy..

Miluju duhy!
Když vidíte duhu, je to jako když padá hvězda. Můžete si něco přát. Nejspíš neplatí ty, které si uděláte vodou z hadice na zahradě, ale i ty jsou krásné.
Také mi vždy připomenou léto. /Viděli jste někdy duhu v zimě? o.O já ne/ Ach jo, už aby to léto taky bylo.. Ještě měsíc a půl. Opakuji si to pořád dokola a dokola. Prosím ať už je konečně léto!

PS: Oddělovače používejte se zdrojem. Moongraphic.blog.cz

15 days project #1

12. května 2013 v 19:44 | Roxanne |  Roxanne- *diary*
Aneb avatary na téma roční období.

Jaro je mé nejoblíbenější roční období, ale letos by to počasí mohlo být trošku lepší. Nicméně opravdu miluju, jak všechno okolo mě kvete, voní a celá ta atmosféra je taková lehká a osvěžující. Pro ty, co mají nějakou alergii jsou tyto měsíce asi něco jako výlet do rozkvětlého pekla, ale já si je skvěle užívám.
Člověk se může učit venku, provozovat různé sporty a může vyzkoušet všechny možné činnosti, které by ho jindy ani nenapadly. Zrovna dneska mě něco trklo a řekla jsem si, že musím začít zahradničit. Začala jsem v rytmu písniček vytrhávat plevel, a zítra budu hned pokračovat.. Samozřejmě, zní to zvláštně, ale jaro je plné nových příležitostí, tak vzhůru na ně!

Btw: Avatary kopíruje se zdrojem našeho blogu! Moongraphic.blog.cz

Objednávka pro Camillu

3. května 2013 v 20:02 | Barčáá |  Objednávky :)
Nezapomeň zdroj:)
AKTIVNÍ PROJEKTY, SPECIÁLY A SOUTĚŽE