ZAHRAJ SI! :)

Roxanne- *diary*

15 days project #2

15. května 2013 v 18:31 | Roxanne


Aneb oddělovače v barvách duhy..

Miluju duhy!
Když vidíte duhu, je to jako když padá hvězda. Můžete si něco přát. Nejspíš neplatí ty, které si uděláte vodou z hadice na zahradě, ale i ty jsou krásné.
Také mi vždy připomenou léto. /Viděli jste někdy duhu v zimě? o.O já ne/ Ach jo, už aby to léto taky bylo.. Ještě měsíc a půl. Opakuji si to pořád dokola a dokola. Prosím ať už je konečně léto!

PS: Oddělovače používejte se zdrojem. Moongraphic.blog.cz

15 days project #1

12. května 2013 v 19:44 | Roxanne
Aneb avatary na téma roční období.

Jaro je mé nejoblíbenější roční období, ale letos by to počasí mohlo být trošku lepší. Nicméně opravdu miluju, jak všechno okolo mě kvete, voní a celá ta atmosféra je taková lehká a osvěžující. Pro ty, co mají nějakou alergii jsou tyto měsíce asi něco jako výlet do rozkvětlého pekla, ale já si je skvěle užívám.
Člověk se může učit venku, provozovat různé sporty a může vyzkoušet všechny možné činnosti, které by ho jindy ani nenapadly. Zrovna dneska mě něco trklo a řekla jsem si, že musím začít zahradničit. Začala jsem v rytmu písniček vytrhávat plevel, a zítra budu hned pokračovat.. Samozřejmě, zní to zvláštně, ale jaro je plné nových příležitostí, tak vzhůru na ně!

Btw: Avatary kopíruje se zdrojem našeho blogu! Moongraphic.blog.cz

Naše mrazivé grafické myšlení #07

23. února 2013 v 18:30 | Roxanne

Tak toto mrazivé grafické myšlení je nasměrované na téma Dlóuhá zima!
Asi víte o čem mluvím, protože se už blíží zima a co vidíte, když se podíváte z okna? Bílo, bílo, bílo, mrát, mráz.. Já mám zimu ráda, vážně docela jo, ale ke konci se nemůžu dočkat jara :D
Dokonce se už začínám těšit na jarní úklid (zvláštní, divné haha, já a úklid :D)..
Tak jo klick na celý článek :D

Naše mrazivé grafické myšlení #05

17. února 2013 v 12:18 | Roxanne
Tak grafické myšlení číslo pět je zaměřené na téma sněhuláci! Předem říkám, že tenhle článek píšu na začátku února, takže pokud už nastalo jaro, tak se předem moc omlouvám :DD.
Takže, to jak sněhulák vypadá asi všichni víte, a pokud ne, tak byste se měli usilovně zamyslet nad životem :DD.. Né promiňte, dneska mám zvláštní náladu x). So.. vrhneme se obratem ne téma sněhulák.. muhehe. Já sněhuláky mám hrozně ráda a budu je stavět do konce života :)). Klick na celý článek, kde najdete i další grafikuu! :D

Naše mrazivé grafické myšlení #03

25. prosince 2012 v 10:36 | Roxanne
Moje další téma je cukroví! :).
Cukroví je hrozně super! Peče se samozřejmě většinou před Vánocemi, ale když ho upečete po, tak vůbec nevadí ;). Jde přeci o to užít si pečení a no dobře, když ho pak můžete jíst, tak to taky není špatný :D.
Existuje hrozně moc druhů cukroví a v celém článku najdete asi ty nejznámější, co většinou peču já ;). Samozřejmě jich každý rok nepečeme tolik, ale během těch let se tyhle nějak střídají..Takže se hezky proklikněte do celého článku a podívejte se na cukroví a na grafiku, která toto mrazivé grafické myšlení doprovázííí! :) Udělala jsem avatar (který už vidíte), oddělovač s cukrovím a pak ještě takový vánoční blend s tématem cukroví.. No podívejte se sami :))

Naše mrazivé grafické myšlení #01

17. prosince 2012 v 19:45 | Roxanne


Moje první téma je sníh, který opravdu miluju! Na začátku zimy vždy sleduji počasí, abych věděla kdy bude poprvé pořádně bílo. Ten pocit, když se ráno podíváte a z okna pozorujete tu bílou krásu.. Prostě nádherný!
A jelikož jsem docela kreativní osůbka, co nevydrží dlouho v klidu, tak taky každý rok vyrážím ven a postavím pár sněhuláků a tak. Taky si každoročně říkám, že letos postavím iglu, ale k tomu se asi nikdy v životě neodhodlám. Vždycky mě to po chvíly přestane bavit :D.
No jinak se ve sněhu také fotí parádní fotky! Třeba bych někdy mohla z mých fotek udělat nějakou grafiku, mě tak napadá :D.. Ale teď už klikněte na celý článek, kde najdete pár typů, co dělat, když je venku sníh a vy zrovna nevíte, co máte dělat! :)

Nový přírůstek v šatníku :)

24. srpna 2012 v 2:02 | Roxanne
Tak sem založila deníčkové rubriky :D.. Aby t tu nebylo zas tak úplně a jenom o grafice.. Minulý týden jsem šla nakupovat školní potřeby!!!!!!!! ( Ach né za chvilku už zase budu fňukat že na nic nemám čas :X :D)..
No A koupila jsem si šaty!! :).. S květinkovaným vzorkem! :)..
Jsou z H&M! Byly ve výprodeji :).. Normálně by stýly asi šest stovek, ale já je sehnala za čtyři stovky :D.. Joo tady někdo umí nakupovat! :DD..
klick na celý článek :)

 
 

Reklama
AKTIVNÍ PROJEKTY, SPECIÁLY A SOUTĚŽE